Aberlour 12YO Non-Chill Filtered 48% 0.7L (tuba)

46,30 

Katalógové číslo: 5000299298282 Kategória: ,

Popis

Dvojité zrenie je dobrým príkladom toho, ako výrazne sa vie svieži citrusový charakter nového destilátu Aberlour krásne zjemniť. Dožičí tejto whisky tradičné dubové a korenené sherry tóny. Farba pripomína zlatý jantár s nádychom rubínu. Vo vôni je jemná a zaoblená s ovocnými tónmi červeného jablka. Chuť má jemný charakter sherry a ovocné arómy vyvážené bohatou čokoládou. Na záver cítiť sladké a pikantné tóny, ktoré príjemne hrejú a doznievajú.

Táto špeciálna edícia sa do fliaš plní vo svojej prirodzenej podobe – nefarbená a ,,non-chill filtered“ (bez použitia filtrácie za studena), aby si zachovala svoj bohatý aromatický profil.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Aberlour 12YO Non-Chill Filtered 48% 0.7L (tuba)

Cena za Aberlour 12YO Non-Chill Filtered 48% 0.7L (tuba) je 46.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Aberlour 12YO Non-Chill Filtered 48% 0.7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Aberlour 12YO Non-Chill Filtered 48% 0.7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000299298282.

Produkt Aberlour 12YO Non-Chill Filtered 48% 0.7L (tuba) nájdete v kategórii

12 ročná whisky - 12 ročná whisky je luxusný alkohol, ktorý sa vyznačuje hlbokou zlatou farbou a jemnou chuťou. Tento druh whisky sa vyrába z obilných zŕn a dozrieva v drevených sudoch po dobu 12 rokov. Výsledkom je vôňa vanilky, korenia a ovocia, ktorá sa prelína s bohatým drevitým tónom. 12 ročná whisky je… Podobné produkty: Tullamore Dew 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)), Tullamore D.E.W. 12YO 40% 0,7L (čistá fľaša), Isle of Jura 12YO 40% 0,7l (tuba), Darkness 12YO Tennessee Bourbon Pedro Ximénez Cask Finish 52,2% 0,5L (kartón)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Finlaggan Original Peaty 40% 0,7l (holá fľaša), Bulleit Rye Small Batch 45% 0,7l (holá fľaša), Glenfiddich Project XX 47% 0,7l (tuba), Ole Smoky Blue Flame