Glenfiddich Project XX 47% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi)

51,10 

Katalógové číslo: 3500870066153 Kategórie: ,

Popis

20 z najviac výnimočných mozgov whisky priemyslu sa zišli k vytvoreniu tohto skutočne unikátneho, priekopníckého projektu so single malt whisky. Experiment v projekte XX bol tak zahalený tajomstvom, že odborníci na whisky, ktorí sa na ňom zúčastnili, ani o ňom nevedeli a dozvedeli sa o ňom až v polovici tohto procesu. Každý odborník si vybral slad, ktorý ho najviac zaujal a sud, v ktorom zrel (americký dub a Bourbon sud). Vďaka svojmu hlbokému zlatému odtieňu Projekt XX stelesňuje teplý, ovocný charakter klasickej whisky Glenfiddich s náznakmi jablkového kvetu, vanilkového dubu, letného ovocia a zrelej hrušky. Ale jeho mnohonásobné osobnosti sa odhaľujú s náznakmi sladkých bonbónov, škoricového korenia, mandlí a bohatých tanínov so šepotom sladkého drievka. Má hlboký a mäkký záver, povrch je dlhotrvajúci s pretrvávajúcou sladkosťou.

 

 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Glenfiddich Project XX 47% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi)

Cena za Glenfiddich Project XX 47% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi) je 51.1 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Glenfiddich Project XX 47% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Glenfiddich Project XX 47% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3500870066153.

Produkt Glenfiddich Project XX 47% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Bowmore 15YO 43% 0,7l (kartón), Jack Daniel’s Triple Mash 50% 0.7L (čistá fľaša), Singleton 15YO 40% 0,7L (holá fľaša), Auchentoshan American Oak 40% 0,7l (kartón)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Jameson 18YO 46% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Maker’s Mark 45% 0.7L (darčekové balenie so shakerom), Jack Daniel´s 40% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi), Glenmorangie Signet 46% 0,7L (darčekové balenie kazeta)