Ararat 7YO 40% 0,7L (kartón)

19,80 

Katalógové číslo: 4850001002376 Kategória:

Popis

Arménsko je krajina krištáľových prameňov a vynikajúceho vína, čo je výborný základ na výrobu brandy. Ararat pochádza z dielne Yerevan Brandy Company, v krajine sa vyrába už od roku 1887. Táto spoločnosť v Arménsku nie je iba firmou, je národným symbolom. Kvalitu Araratu ocenil aj samotný Winston Churchill na Jaltskej konferfencii, kde ho brandy natoľko očarila, že si ju nechal z Arménska pravidelne posielať v súkromných dodávkach.

Farba: jantárová
 

Aróma: živá, svieža, ovocná, v bukete diskrétne elegantná, vyniká vďaka čerstvej pomarančovej kôre a nádychu dubovej kôry.
 

Chuť: dlhá a plná chuť s ovocným charakterom, ktorý je zaoblený jemným citrusovým dotykom s tónmi karamelu a sušených fíg.
 

Záver: hrejivý, dlhý s dochuťou obyčajných mandlí.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ararat 7YO 40% 0,7L (kartón)

Cena za Ararat 7YO 40% 0,7L (kartón) je 19.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ararat 7YO 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ararat 7YO 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4850001002376.

Produkt Ararat 7YO 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Sarajishvili 5* 40% 0,7L (holá fľaša), Mini Metaxa 5* 38% 0,05L (holá fľaša), Camus VSOP Intensely Aromatic 40% 0.7L (kartón), Larsen VSOP Mature Casks 40% 0,7L (kartón)