Martell Cohiba 43% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

476,15 

Katalógové číslo: 3219820003796 Kategória:
Výrobca: Martell & Co.

Popis

Jedinečná kompozícia starnúcich ,,eaux-de-vie“ z prestížneho ,,terroir“ Grande Champagne. Tento vynikajúci koňak prináša komplexné a intenzívne arómy, čím ctí jeho kubánsku príbuznosť s cigarami Cohiba. Dokonalý unikát, ktorý nesie pečať dokonalosti. Koňak ideálny pre milovníkov cigár a tabaku – jeho podtóny sušených kvetov obzvlášť dobre dopĺňajú chuť tabaku.

Má nádhernú jantárovú farbu so zlatými odleskami a nádychom mahagónu. Vo vôni cítiť jemné arómy bobuľového a sušeného ovocia, pražených mandlí, lieskových orieškov, pražených kávových zŕn, kvetiny a nádych sladkého drievka. Chuť je okrúhla, hladká a jemne nasladlá. Cítiť v nej dotyk sladkého drievka s jemným orieškovým tónom v závere.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Martell Cohiba 43% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Martell Cohiba 43% 0.7L (darčekové balenie kazeta) je 476.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Martell Cohiba 43% 0.7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Martell Cohiba 43% 0.7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3219820003796.

Produkt Martell Cohiba 43% 0.7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Camus VSOP Intensely Aromatic 40% 0.7L (kartón), Larsen Invincible Night Blue Keramická Fľaša 40% 0,7L (kartón), Larsen Summer Blend 40% 0,7L (čistá fľaša), Hardy VSOP 40% 0,7l (kartón)