Larsen Extra Or 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

321,05 

Katalógové číslo: 3272513006719 Kategória:
Výrobca: Larsen S.A.S.

Popis

Od svojho založenia v roku 1926 Larsen Cognac House prezentuje svoju vášeň pre koňak jedinečnými jemnými zmesami, ktoré vyjadrujú tú najčistejšiu delikátnosť ovocných vôní hrozna. Toto umenie pozdvihli na vrchol a starostlivo vybrali spomedzi najstarších a najvzácnejších eaux-de-vie uchovávaných v Larsenovej ,,Paradise Cellar“ (rajskej pivnici), aby vytvorili ďalší dokonalý kúsok – koňak Larsen Extra Or.

Je najčistejším a najmajestátnejším vyjadrením koňakov Larsen. Má krásnu mahagónovú farbu so zlatými odleskami, pripomína trblietajúce sa vlašské orechy. Vo vôni cítiť intenzívne arómy kávy, kakaa, sušených sliviek a vanilky, ktoré sa spájajú s tónmi balzamika a hľuzovky. Zacítite aj náznak korenín a čerstvého pečiva. V ústach sa rozvinie jemný pocit guľatosti, po ktorom nasleduje nádherná dĺžka s tónmi hľuzoviek a jemného korenia. Chuť tohto koňaku je jedna ,,veľkolepá aromatická kaskáda“ so saténovou textúrou a dlhým záverom. Vychutnajte si ho čistý – okúste jeho vznešenosť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Larsen Extra Or 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Larsen Extra Or 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) je 321.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Larsen Extra Or 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Larsen Extra Or 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3272513006719.

Produkt Larsen Extra Or 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Hardy VSOP 40% 3l (kartón), Courvoisier VS 40% 0,7L (kartón), Martell VSOP 40% 0,7l (kartón), Hennessy VS 40% 0,7L (darčekové balenie so shakerom)