Otard Gold XO 40% 0,7l (kartón)

88,00 

Katalógové číslo: 3253781250028 Kategória:
Výrobca: Otard

Popis

Koňak Otard X.O. tvorí zmes koňakov, ktoré pochádzajú predovšetkým z oblastí Grande a Petite Champagne. Má vôňu, ktorá oplýva skutočnou hĺbkou, má arómu kože a korenia suchého ovocia. Chuť má veľmi zjemnenú a ovocnú. Jeho zakončenie je stredne dlhé. Otard X.O. sa dodáva v typickej elegantné fľaši, ktorá má tvar slzy.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Otard Gold XO 40% 0,7l (kartón)

Cena za Otard Gold XO 40% 0,7l (kartón) je 88 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Otard Gold XO 40% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Otard Gold XO 40% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3253781250028.

Produkt Otard Gold XO 40% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Rémy Martin VSOP 40% 0.7L (holá fľaša), Seven Tails XO, Hennessy VSOP Privilége 40% 0.7L (darčekové balenie s jiggrom), Alvisa 10 40% 0,5L (holá fľaša)