Alvisa 10 40% 0,5L (holá fľaša)

13,50 

Katalógové číslo: 8437005781672 Kategórie:

Popis

 
V roku 1969 Adolfo Fernández jasne videl, že Castilla la Mancha sa stane vinicou Európy. Vďaka tejto bystrej vízii budúcnosti rozšíril svoje podnikanie a založil súčasný podnik Alcoholes y Vinos, S.A. (Alvisa), ktorý ako prvý v tejto oblasti vytvoril priemyselnú destiláciu. Jeho cieľom bolo byť schopný vyrábať veľké objemy destilátov a vín, a preto bola postavená súčasná kontinuálna destilačná veža. To je jedna z ikon pálenice. Pokračoval v tvrdej práci na zvyšovaní kvality a kvantity a stal sa známym výrobcom na celom svete. Až tak, že ju v roku 1984 vzala pod svoje krídla svetoznáma japonská skupina Suntory. Na dosiahnutie najlepšieho konečného produktu boli tradičné destilačné metódy kombinované s inovatívnymi technológiami. Ikonické francúzske alchymie Charentais destilujú mäkké a komplexné brandy.
Alvisa 10
Svetlá španielska brandy s tmavým jantárovým odleskom a nádychom hnedých a starozlatých odtieňov. Na „nose“ je guľatá s tónmi vanilky, škorice a dreva. Na „jazyku“ je zamatová a dlhotrvajúca.  

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Alvisa 10 40% 0,5L (holá fľaša)

Cena za Alvisa 10 40% 0,5L (holá fľaša) je 13.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Alvisa 10 40% 0,5L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Alvisa 10 40% 0,5L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8437005781672.

Produkt Alvisa 10 40% 0,5L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Hardy XO 40% 3l (kartón), Davidoff XO IL MAESTRO 40% 0.7L (kartón), Larsen Invincible Sky Blue Keramická Fľaša 40% 0,7L (kartón), Delamain Vesper XO 40% 0,7l (kartón)