Sarajishvili Independence 40% 0.7L (darčekové baleni ekazeta)

2 379,95 

Katalógové číslo: 4860018008179 Kategória:

Popis

26. mája 1918 sa podpisy napísané atramentom na kúsku papiera stali potvrdením stelesnenia sna niekoľkých storočí. Kúsok papiera, ktorý je pre históriu Gruzínska nesmierne dôležitý (dokonca aj jeho textúra a farba atramentu) sa stal inšpiráciou pre Sarajishvili. Spoločnosť je dodnes verná myšlienkam svojho veľkého zakladateľa. Rešpektuje minulosť, kráča v prítomnosti a má odvážnu víziu do budúcnosti. Najdôležitejšími hodnotami je úcta k tradíciám a najvyššej kvalite výrobkov. A tak spoločnosť Sarajishvili Company oslavuje 100. výročie vyhlásenia nezávislosti Gruzínska špeciálnym spôsobom. Pri tejto príležitosti vytvorili jedinečné brandy. Independence – 100 Anniversary of Independence. Vyrobených bolo symbolických 1918 fliaš. Každá má svoje jedinečné sériové číslo a predstavuje nádej Gruzínska na lepšiu a nezávislú budúcnosť.

Brandy, ktoré vzniklo na počesť tejto významnej udalosti, je vyrobené z unikátnej rezervy z roku 1918. Grafický vzor na elegantnom kamennom uzávere fľaše je inšpirovaný vizuálnou stránkou zákona o nezávislosti Gruzínska. Gravírovaná fľaša bola navrhnutá ako nádobka na atrament a ,,cognac fusil“ pripomína pero. Toto dielo je veľkolepým odrazom historického významu nezávislosti Gruzínska.

Prémiové brandy zrejúce v dubových sudoch, ktorého farba prechádza z tmavozlatej do jantárovej. Vyznačuje sa bohatou, rafinovanou a elegantnou vôňou aj chuťou. Korenistá horkosť a hladká zamatová chuť podčiarkujú jeho vek. Sú preň charakteristické ovocno-drevité (dubové) tóny s dotykmi vanilky a čokolády.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Sarajishvili Independence 40% 0.7L (darčekové baleni ekazeta)

Cena za Sarajishvili Independence 40% 0.7L (darčekové baleni ekazeta) je 2379.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Sarajishvili Independence 40% 0.7L (darčekové baleni ekazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Sarajishvili Independence 40% 0.7L (darčekové baleni ekazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4860018008179.

Produkt Sarajishvili Independence 40% 0.7L (darčekové baleni ekazeta) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Godet VSOP Original 40% 0,7L (kartón), Cognac Lheraud Golf XO 40% 0,2L (darčekové balenie plátené vrecúško), Cognac Lheraud Golf XO 40% 0,7L (kartón), Frapin VS 40% 0,7L (kartón)