Akashi Single Malt 46% 0.5L (kartón)

67,45 

Katalógové číslo: 4969265721241 Kategória:

Popis

Prímorské podnebie, ktoré dodáva whisky Akashi jedinečnú slanú kvalitu, je obzvlášť citeľné v Akashi Single Malt. Dozrieva približne 5 až 8 rokov v sudoch z amerického dubu po ,,bourbone“, ,,sherry“ a brandy. Do fliaš sa whisky plní vo svojej prirodzenej podobe – nefarbená a ,,non-chill filtered“ (bez použitia filtrácie za studena), aby si zachovala svoj bohatý aromatický profil.

Vo vôni cítiť sladké drevité tóny, ktoré sa v chuti prejavia ako výrazné tóny dubového dreva, slaného karamelu, sladkého ovocia a jemnej rašeliny s chutným dlhým maslovým záverom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Akashi Single Malt 46% 0.5L (kartón)

Cena za Akashi Single Malt 46% 0.5L (kartón) je 67.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Akashi Single Malt 46% 0.5L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Akashi Single Malt 46% 0.5L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4969265721241.

Produkt Akashi Single Malt 46% 0.5L (kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Maker’s Mark 45% 0.7L (darčekové balenie so shakerom), Teeling Small Batch 46% 0,7l (holá fľaša), Wild Turkey Rare Breed 58,4% 0,7l (tuba), Signatory Port Dundas 2006 14 Y.O.