Jack Daniel´s Single Barrel – Barrel Strenght 64.5% 0.7L (kartón)

81,75 

Katalógové číslo: 5099873011829 Kategória:

Popis

Táto vysoko postavená „single barrel“ Tennessee Whiskey, ktorú vybral hlavný Master Distiller a bola fľašovaná pri plnej sudovej sile, odráža chuť, ktorú jej dávajú ručne vyrobené, opálené sudy z amerického dubu. Barrel Strength fľašovaný po jednotlivých sudoch pozdvihuje chuť vanilky a chuť opáleného dubu podľa Jackovej ochrannej známky na odvážne nové úrovne pre aromatický a hladký zážitok z whisky, doplnený tónmi sladkého hnedého cukru, ktoré ustupujú náznakom tmavého korenia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Jack Daniel´s Single Barrel – Barrel Strenght 64.5% 0.7L (kartón)

Cena za Jack Daniel´s Single Barrel – Barrel Strenght 64.5% 0.7L (kartón) je 81.75 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Jack Daniel´s Single Barrel – Barrel Strenght 64.5% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Jack Daniel´s Single Barrel – Barrel Strenght 64.5% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5099873011829.

Produkt Jack Daniel´s Single Barrel – Barrel Strenght 64.5% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Akashi Single Malt Saké Cask 50% 0.5L (kartón), The Macallan N°6 in Lalique 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Balvenie Tun 1509 Batch 4. 51,7% 0,7L (tuba), Nikka Coffey Grain Whisky, GIFT