Akashi 4YO Red Wine Cask 50% 0,5L (kartón)

134,40 

Katalógové číslo: 4969265729513 Kategória:

Popis

,,Chef Blender of the House“ starostlivo vybral niekoľko ,,single-malts“ zrejúcich 3 a pol roka v sudoch po koňaku a potom ich preniesol do francúzskych sudov po červenom víne na ďalšie zrenie po dobu 10 mesiacov. Do fliaš sa whisky plní vo svojej prirodzenej podobe – nefarbená a ,,non-chill filtered“ (bez použitia filtrácie za studena), aby si zachovala svoj bohatý aromatický profil.

Sud z červeného vína dodáva bohatý a rafinovaný štýl s ovocnými, tanínovými a drevitými tónmi. Whisky má zlatistú farbu. Vôňa je živá, plná tónov citrusového ovocia a bielych kvetov. Chuť intenzívna s arómami červeného vína, dreva a jemných citrusov, ktoré sa miešajú s bohatým a jemným sladom. Záver je veľkorysý, jemne drevitý a končí hladko.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Akashi 4YO Red Wine Cask 50% 0,5L (kartón)

Cena za Akashi 4YO Red Wine Cask 50% 0,5L (kartón) je 134.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Akashi 4YO Red Wine Cask 50% 0,5L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Akashi 4YO Red Wine Cask 50% 0,5L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4969265729513.

Produkt Akashi 4YO Red Wine Cask 50% 0,5L (kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Glenmorangie Nectar D´Or 46% 0,7L kartón), Teeling Small Batch GOLD TUBE, GIFT, GlenAllachie 15 Y.O. Scottish Oak Finish, GIFT, Mini Glenfiddich 12YO 40% 0,05l (tuba)