Glenmorangie Duthac 43% 1,0L (kartón)

70,65 

Katalógové číslo: 5010494924916 Kategória:

Popis

Tento konkrétny single malt, meno po sv. Duthac, ktorého miesto odpočinku leží v strede kráľovskeho mesta v Taine, bol čiastočne dokončený v sudoch Pedro Ximénez Sherry a v panenských dubových sudoch. Má veľa bohatých a jemných tónov s dotykom sladkosti byliniek.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Glenmorangie Duthac 43% 1,0L (kartón)

Cena za Glenmorangie Duthac 43% 1,0L (kartón) je 70.65 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Glenmorangie Duthac 43% 1,0L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Glenmorangie Duthac 43% 1,0L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010494924916.

Produkt Glenmorangie Duthac 43% 1,0L (kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Royal Salute 21YO 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Togouchi PREMIUM 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), West Cork whiskey bourbon Cask, Akashi Single Malt Saké Cask 50% 0.5L (kartón)