Žufánek Absinthe Amave 53% 0.5L (holá fľaša)

33,50 

Katalógové číslo: 8594053941660 Kategória:

Popis

Lahodný, aromatický a hutný číry absint v štýle utajovaných švajčiarskych les Bleues. Tradičné byliny, ktorými sa absinty farbia na zeleno, sú v tomto prípade destilované. V čase absintového zákazu bolo totiž jednoduchšie ukryť fľašu čírej tekutiny, než fľašu jasne zelenú. Švajčiarsko je rodiskom absintu a dnes najznámejším zdrojom čírych Absint o nižšej „sile“, ktoré tam označujú ako blanche alebo la bleue. Amave je klasickým zástupcom tohto štýlu, teda číry absint s obsahom alkoholu 53%. Aj keď to bude zvádzať k pitiu v neriedenom stave, aj tak vrelo odporúčame pomer aspoň 1: 1, teda na diel absintu diel chladnej vody. Ideálne je aj ako súčasť miešaných kokteilov.
 
Nový ročník 2020 bol kompletne prepracovaný tak, aby zachytil naše aktuálne chuťové preferencie. Novo je postavený na kombinácii vínneho destilátu a veľmi jemného liehu a receptúra ​​bola zdokonalená tak, že ide v podstate o úplne nový produkt. Spoznáte ho na prvý pohľad, teraz je AMAVE v hnedej fľaši ako všetky naše ostatné absinty.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Žufánek Absinthe Amave 53% 0.5L (holá fľaša)

Cena za Žufánek Absinthe Amave 53% 0.5L (holá fľaša) je 33.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Žufánek Absinthe Amave 53% 0.5L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Žufánek Absinthe Amave 53% 0.5L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594053941660.

Produkt Žufánek Absinthe Amave 53% 0.5L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Absinthy - Absinthy sú tajomné a magické nápoje, ktoré vás prenesú do iného sveta. Ich zelenkavá farba a silná vôňa vás okúzlia už na prvý pohľad. Výrazná chuť absintu je plná bylinných tónov a jemne horká, čo vytvára nezameniteľný zážitok. Tento nápoj má tiež povestné halucinogénne účinky, ktoré vám umožnia vidieť svet… Podobné produkty: Absinthe Blue, La Fee Bohemian 70% 0,7l (holá fľaša), Absinth Suicide Green, Absinth Suicide Black