La Fee Bohemian 70% 0,7l (holá fľaša)

Katalógové číslo: 5033566037000 Kategória:

Popis

n La Fee Absinthe Bohemian je moderný Bohémsky absinth zhmotňujúci v sebe podstatu zamatovej revolúcie z roku 1989. Jeho nízky obsah anízu ho predurčuje špeciálne na použitie ako súčasť miešaných nápojov.

n

n La Fee Absinthe Bohemian je moderný Bohémsky absinth, ktorý má jasne meniacu sa zelenú farbu a žiarivo modrý okraj. Je vysoko aromatický s jasnou chuťou eukalyptu a mäty priepornej. Jeho chuť odhaľuje absinth s unikátnym charakterom a osobnosťou. Jeho plný a silný štýl Bohemia Absinthu je vytváraný dobre vyváženou rovnováhou chuti. La Fee Absinthe Bohemian je destilovaný za použitia Grand Wormwood (Artemisia absinthium).

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí La Fee Bohemian 70% 0,7l (holá fľaša)

Cena za La Fee Bohemian 70% 0,7l (holá fľaša) je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o La Fee Bohemian 70% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. La Fee Bohemian 70% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5033566037000.

Produkt La Fee Bohemian 70% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Absinthy - Absinthy sú tajomné a magické nápoje, ktoré vás prenesú do iného sveta. Ich zelenkavá farba a silná vôňa vás okúzlia už na prvý pohľad. Výrazná chuť absintu je plná bylinných tónov a jemne horká, čo vytvára nezameniteľný zážitok. Tento nápoj má tiež povestné halucinogénne účinky, ktoré vám umožnia vidieť svet… Podobné produkty: Absinth Suicide Red, La Fee Bohemian 70% 0,7l (holá fľaša), Žufánek Absinthe St. Antoine, Absinth Suicide Green