Hill’s Absinth 70% 0,7l (holá fľaša)

19,80 

Katalógové číslo: 8594018430017 Kategória:
Výrobca: Hill's Liquere

Popis

Absinth Hill´s 70% – absinth, ktorého výrobu zahájila v Československu rodina Hillových už v roku 1920. Kým ťažká anízová chuť v iných nápojoch je na výrobu koktejlov príliš silná ( je zábranou pri výrobe koktejlov ). Hills Absinth má jemnú chuť, ktorá je snom každého barmana. Preto je Hills Absinth jediným originálnym absinthom vyrábaným v ČR a ostatné likérky sa ho snažia len napodobňovať.

Absinth je silný alkoholický nápoj, ktorý zvyčajne obsahuje 50 % – 70 % alkoholu. Jeho horkú chuť spôsobuje absintín.

Môže byť priezračný (blanche z fr. – číry), alebo zelený (verte z fr. – zelený). Tradičná zelená farba je spôsobená chlorofylom rastlín z druhej macerácie (palina rímska, puškvorec, mäta pieporná, medovka lekárska, sladké drievko a iné). Aj preto sa plní do fliaš z tmavozeleného skla; chlorofyl totiž vplyvom slnečného žiarenia reaguje a nápoj mení svoje sfarbenie na olivovo zelené až hnedé tzv. „dead leaf“.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hill’s Absinth 70% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Hill’s Absinth 70% 0,7l (holá fľaša) je 19.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hill’s Absinth 70% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hill’s Absinth 70% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594018430017.

Produkt Hill’s Absinth 70% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Absinthy - Absinthy sú tajomné a magické nápoje, ktoré vás prenesú do iného sveta. Ich zelenkavá farba a silná vôňa vás okúzlia už na prvý pohľad. Výrazná chuť absintu je plná bylinných tónov a jemne horká, čo vytvára nezameniteľný zážitok. Tento nápoj má tiež povestné halucinogénne účinky, ktoré vám umožnia vidieť svet… Podobné produkty: Žufánek Absinthe St. Antoine, Absinthe Blue, Tabu Strong Absinth 73% 0,5l (holá fľaša), Absinth Suicide Green