Havana Club 15YO Gran Reserva 40% 0,7l (tuba)

172,30 

Katalógové číslo: 8501110083034 Kategórií:
Výrobca: Havana Club

Popis

Ako zmes vysokokvalitných rezervných rumov, aj tento dozrieval v sudoch z bieleho dubu najmenej 15 rokov v teplom a vlhkom tropickom podnebí Kuby, ktorá dáva tomuto výnimočnému rumu jeho výrazne suchý tón.

Výnimočne dlhý a kvalitný proces zrenia rumu má za následok luxusný hladký pocit v ústach s neporovnateľnou jemnosťou tanínov a veľmi ovocnou vôňou. Má nádhernú mahagónovú farbu. Vôňa sušeného ovocia, sliviek a hrozienok vyniká s dubovými tónmi. V chuti sa prelínajú tóny sladkého ovocia, čokolády, kávy, tabaku a korenia, ktoré vytvárajú hladkú textúru. Dlhý a komplexný záver oplýva tónmi vanilky a kakaa.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Havana Club 15YO Gran Reserva 40% 0,7l (tuba)

Cena za Havana Club 15YO Gran Reserva 40% 0,7l (tuba) je 172.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Havana Club 15YO Gran Reserva 40% 0,7l (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Havana Club 15YO Gran Reserva 40% 0,7l (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8501110083034.

Produkt Havana Club 15YO Gran Reserva 40% 0,7l (tuba) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Malecon Esplendida 1987 Wood, GIFT, Mount Gay 14 Y.O. Magnum Series #1, GIFT, Compañero Gran Reserva MINI, Canuto 7 Y.O. Rum