Worthy Park, Rum-Bar Gold, 4 Y.O.

21,90 

Katalógové číslo: 0894108001379 Kategória:
Výrobca: WORTHY PARK

Popis

Worthy Park, Rum-Bar Gold, 4 Y.O.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Worthy Park, Rum-Bar Gold, 4 Y.O.

Cena za Worthy Park, Rum-Bar Gold, 4 Y.O. je 21.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Worthy Park, Rum-Bar Gold, 4 Y.O. dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Worthy Park, Rum-Bar Gold, 4 Y.O. – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 0894108001379.

Produkt Worthy Park, Rum-Bar Gold, 4 Y.O. nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: R.L. Seales 10 Y.O., The Colours of Rum Edition No. 3, Jamaica Clarendon 1996, GIFT, The Colours of Rum Edition No. 16, Barbados Foursquare 2006, GIFT, Don Papa Baroko 40% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom)