Yellow Rose Premium 40% 0.7L (holá fľaša)

Katalógové číslo: 857186006285 Kategória:

Popis

n
n  

n

n Spoločnosť Yellow Rose bola uvedená na trh v Texase v roku 2012. Bola to vôbec prvá whisky pálenica v Houstone.
n Nerobíme to kvôli oceneniam, ale tie nám samozrejme poskytujú peknú motiváciu a uznanie, že sme na správnej ceste.
n Boli sme vyznamenaní ako najlepší vo svojej triede za Outlaw Bourbon v Americkom liehovarníckom inštitúte a boli sme ocenení Double Gold za našu Straight Rye Whisky v San Francisco Artisan Spirits.
n Po niekoľkých rokoch expanzie sme v roku 2017 uzavreli partnerstvo so spoločnosťou Zamora, aby sme mohli zdieľať našu whisky nielen v USA ale aj mimo tejto krajiny. To znamená, že naša Houston whisky si teraz nachádza domov v mestách po celom svete.
n
n Yellow Rose Premium
n Táto dokonalá zmes južanského šarmu a rustikálneho kovbojského štýlu má veľké srdce.
n Chuť je plnšia ako typické kanadské zmesi vďaka vyššiemu obsahu bourbonu, je hladká a mierne sladká.
n Dôstojný doplnok každej poličky v Texase alebo na celom svete.
n
n
n  

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Yellow Rose Premium 40% 0.7L (holá fľaša)

Cena za Yellow Rose Premium 40% 0.7L (holá fľaša) je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Yellow Rose Premium 40% 0.7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Yellow Rose Premium 40% 0.7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 857186006285.

Produkt Yellow Rose Premium 40% 0.7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Aberfeldy 18YO Bolgheri Tuscan Red Wine Casks Limited Edition 43% 0,7L (tuba), West Cork Bog Oak Charred, Tullamore Dew 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta)), Signatory Port Dundas 2006 13 Y.O.