Appleton Estate Reserve 8 Y.O.

32,20 

Katalógové číslo: 5024576207101 Kategórií:
Výrobca: Appleton Estate

Popis

Appleton Estate Reserve 8 Y.O.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Appleton Estate Reserve 8 Y.O.

Cena za Appleton Estate Reserve 8 Y.O. je 32.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Appleton Estate Reserve 8 Y.O. dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Appleton Estate Reserve 8 Y.O. – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5024576207101.

Produkt Appleton Estate Reserve 8 Y.O. nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: The Pearl of Mauritius Ultra Premium 42% 0.7L (čistá fľaša), Dictador Totem, Mopa Mopa 1982, Model „F“ 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta), La Maison Du Rhum No.5 Santa Lucia 2013, GIFT, MacNair’s Exporation Panama 15 Y.O., GIFT