Matusalem Insolito Wine Cask 40% 0.7L (čistá fľaša)

30,85 

Katalógové číslo: 766094230050 Kategórií:

Popis

Rum inšpirovaný ružovými vínami z Provence. Ide o zmes rumov starnutých 3 roky v sudoch po víne Tempranillo pre dosiahnutie skvelého buketu, ktorá sa potom zmieša s ikonickým rumom Matusalem 15 Solera Gran Reserva. Má krásnu ružovú farbu. Vo vôni a chuti cítiť nádych toastového chleba a červeného ovocia v harmónii so zvyškami vínových tanínov a maslovým záverom. Vďaka tomuto jedinečnému chuťovému profilu si ho rumoví znalci zamilujú a nerumoví ho radi ochutnajú. Matusalem Insolito je prvý ružový rum na svete.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Matusalem Insolito Wine Cask 40% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Matusalem Insolito Wine Cask 40% 0.7L (čistá fľaša) je 30.85 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Matusalem Insolito Wine Cask 40% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Matusalem Insolito Wine Cask 40% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 766094230050.

Produkt Matusalem Insolito Wine Cask 40% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Auténtico Nátivo 20 Y.O., Pusser’s Gunpowder Proof Spiced, Bellamy’s Reserve Barbados Foursquare Madeira Finish, Slovakia Edition, GIFT, Dictador Párrafo 1 1998 Pardo 43% 0.7L (kartón)