World´s End Dark Spiced 40% 0,7L (holá fľaša)

29,00 

Katalógové číslo: 5430000081306 Kategória:

Popis

World’s End Rum Dark Spiced je jemný blend karibských rumov (Trinidad, Barbados) vo veku 3 až 5 rokov, ktoré majú perfektnú zrelosť a telo z dubového sudu. Tento korenený rum je dotvorený infúziou a maceráciou rozsiahlej variácie korení, tropického ovocia, vanilky, tmavej čokolády, škorice, výberovej kávy a banánov, ktoré vytvárajú dokonalú skladbu vôní a chutí.

Je ideálny k príprave tradičných, ale aj moderných drinkov a výborne chutí aj samotný.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí World´s End Dark Spiced 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za World´s End Dark Spiced 40% 0,7L (holá fľaša) je 29 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o World´s End Dark Spiced 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. World´s End Dark Spiced 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5430000081306.

Produkt World´s End Dark Spiced 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Detesk Slivka 40% 0,35l (darčekové balenie fľaša golf club), Metaxa 5* 38% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi), Detesk Slivka 40% 0,35l (darčekové balenie fľaša tenis club), Dead Man´s Fingers Hemp 40% 0,7L (čistá fľaša)