A.H. Riise XO Christmas 40% 0,7L (kartón)

42,95 

Katalógové číslo: 5712421010708 Kategória:

Popis

Kombinácia viacerých niekoľkoročných rumov z Karibiku, ktoré zrejú až 25 rokov. V malých objemoch sa ručne mieša. Chuť je bohatá s ovocnou príchuťou, cítiť pomaranč, papáju, vanilku a mango.

Výroba tohto prvotriedneho rumu je prísne limitovaná. Každý sud je starostlivo vybratý skúseným liehovarníkom tzv. „Master Distiller“ a individuálne naplnený tzv. „Single Barrel“. Každá fľaša je tiež označená svojím vlastným číslom fľaše a suda a tiež dátumom stáčania.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí A.H. Riise XO Christmas 40% 0,7L (kartón)

Cena za A.H. Riise XO Christmas 40% 0,7L (kartón) je 42.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o A.H. Riise XO Christmas 40% 0,7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. A.H. Riise XO Christmas 40% 0,7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5712421010708.

Produkt A.H. Riise XO Christmas 40% 0,7L (kartón) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Legenda Fernet 38% 0.7L (darčekové balenie s pohárom), Hell or High Water Reserva Honey & Orange 40% 0.7L (čistá fľaša), Familia Gin 40% 0,2l (holá fľaša), Captain Morgan Private Stock 40% 1,0L (holá fľaša)