Wien Gin 43% 0,7L (holá fľaša)

36,95 

Katalógové číslo: 9120069110012 Kategória:

Popis

Wien Gin v sebe spája všetky vlastnosti Viedne: hravosť, pôvab, živosť, chlad a tradíciu, ale Wien Gin tiež naznačuje modernú a výrazne očarujúcu prírodu. Nádherná chuť bazy a ovocia podporuje typickú vôňu borievky. Táto jedinečná kombinácia robí tento gin veľmi typickým viedenským pitím.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Wien Gin 43% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Wien Gin 43% 0,7L (holá fľaša) je 36.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Wien Gin 43% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Wien Gin 43% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 9120069110012.

Produkt Wien Gin 43% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Aviation American Gin 42% 0,7L (holá fľaša), Toison 47% 0.05L (čistá fľaša), Citadelle Jardin d’été, Hendrick´s LUNAR 43.4% 0.7L (holá fľaša)