Wayne Gretzky No.99 Red Cask 40% 1,0L (čistá fľaša)

108,40 

Katalógové číslo: 627167100284 Kategória:

Popis

Whisky vyrobená kanadským spôsobom – zrná z miestnych zdrojov, ktorých zmesi sa individuálne destilujú, dozrievajú, miešajú a následne dokončujú v sudoch po červenom víne z vinárstva Wayne Gretzky.

Tento proces zaručí, že vo vôni a chuti sa objavia lahodné arómy dubu, vanilky a korenia. Dokonalým vyvážením všetkých prvkov sa vytvorila rafinovaná a hladká whisky. Klíma v Ontáriu má vplyv na starnutie sudov – vysoké ročné teplotné výkyvy v prostredí bez regulácie teploty vháňajú whisky hlboko do dubu počas teplejších období a vyťahujú ju von počas chladnejších období. Umiestnenie suda ovplyvňuje jeho starnutie v závislosti od teploty, prúdenia vzduchu a výšky v miestnosti.

Má svetlú slamovozlatú farbu s rubínovočerveným odtieňom. Vo vôni sa najprv odhalia vrchné arómy opáleného nového dubu, mandľového orieška, karamelu a vanilky. Potom sa objavia základné tóny naznačujúce muškátové korenie a kôstkové ovocie. Pocit v ústach je hladký, okrúhly a robustný, s nádychom drevitých tanínov pre štruktúru, spolu s hlbokými tónmi pražených orechov a nového korenia. Záver je dlhý a pretrvávajúci s jemne sladkou a hladkou textúrou s tónmi orechov a nového korenia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Wayne Gretzky No.99 Red Cask 40% 1,0L (čistá fľaša)

Cena za Wayne Gretzky No.99 Red Cask 40% 1,0L (čistá fľaša) je 108.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Wayne Gretzky No.99 Red Cask 40% 1,0L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Wayne Gretzky No.99 Red Cask 40% 1,0L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 627167100284.

Produkt Wayne Gretzky No.99 Red Cask 40% 1,0L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Kavalan Solist Amontillado 56,3% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Mini Four Roses 40% 0,05l (holá fľaša), Laphroaig PX Cask 48% 1l (tuba), Hyde #7 Single Malt Sherry