Akashi Meisei 40% 0.5L (kartón)

32,30 

Katalógové číslo: 4969265728189 Kategória:

Popis

V preklade „Sláva“ je zmesou jednosladovej (,,single-malt“) a obilnej whisky dozrievajúcej v sudoch z amerického dubu rozvíjajúceho drevité, korenisté a vanilkové tóny.

Farba pripomína jantár. Vôňa je veľmi bohatá a hlboká s výraznými dubovými, kávovo-čokoládovými a vanilkovými tónmi. V chuti cítiť, ako sa krásne prelínajú jemné ovocné tóny a sladké korenie s drevitým pozadím. V kratšom závere prevláda veľmi drevitá a výrazná dochuť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Akashi Meisei 40% 0.5L (kartón)

Cena za Akashi Meisei 40% 0.5L (kartón) je 32.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Akashi Meisei 40% 0.5L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Akashi Meisei 40% 0.5L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4969265728189.

Produkt Akashi Meisei 40% 0.5L (kartón) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Jack Daniel´s Gold No.27 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Kilchoman Loch Gorm, GIFT, Edradour 2003 17 Y.O. Conquete, GIFT, Hyde Single Grain Cask Strength