Dillon Tres Vieux VSOP 43% 0,7L (čistá fľaša)

35,90 

Katalógové číslo: 3012997716304 Kategória: ,

Popis

Dillon Tres Vieux VSOP je vyrábaný v Distillery Dillon na ostrove Martinik. Starne v dubových sudoch, pri ktorom sa dodržiavajú tradičné techniky zrenia. Je hodnotený ako jeden z najlepších rumov v tomto veku. Je to rum ideálny pre znalcov, ktorí očakávajú najvyššiu kvalitu rumu. Má tmavú, jantárovú farbu s vanilkovou vôňou. Má bohatú chuť s pozoruhodnou prítomnosťou dreva.
Rum je veľmi komplexný, má sladký buket a príjemný záver. Spája sa v ňom chuť sušeného ovocia, čokolády, škorice, sladkého drievka a vanilky.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Dillon Tres Vieux VSOP 43% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Dillon Tres Vieux VSOP 43% 0,7L (čistá fľaša) je 35.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Dillon Tres Vieux VSOP 43% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Dillon Tres Vieux VSOP 43% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3012997716304.

Produkt Dillon Tres Vieux VSOP 43% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Bristol Enmore Sherry Finish 30YO 46,5% 0,7L (tuba), Ron Patridom Selección Exclusiva 12, GIFT, The Rum Factory – Double Cask Collection – Cognac Cask 45% 0,7L (kartón), Ron Patridom XO, GIFT

Sladký rum - Sladký rum je nápoj, ktorý skrýva v sebe sladkú chuť karamelu a vanilky. Jeho vôňa láka k ochutnaniu a jeho jemnosť sa rozlieva po celej ústnej dutine. Sladký rum je ideálny pre tých, ktorí si radi doprajú sladké, ale zároveň si užijú aj jemné alkoholické potešenie. Tento nápoj je vynikajúci… Podobné produkty: Relicario Ron Dominicano 40% 0,7l (kartón), Highball Express 12 Reserve Blend 40% 0,7L (čistá fľaša), Cihuatán Solera 8 Gran Reserva 40% 0,7L (kartón), Abuelo Centuria 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta)