The Macallan M Black Lalique – 2022 Annual Release 46% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

6 001,20 

Katalógové číslo: 5010314310936 Kategórie: ,

Popis

Jemne dymová whisky pripomínajúca ,,zlatý“ východ slnka. Harmonická rovnováha klasického charakteru The Macallan s nečakaným rašelinovým tónom. Dymom presiaknutý destilát dozrieval v starostlivo vybraných dubových sudoch po sherry. V priebehu desaťročí nadobudol osobitosť a hĺbku. A vznikla vzácna komplexná ,,single malt“ whisky v čiernom krištáli Lalique. V jednom z najzložitejších materiálov v repertoári Lalique, ktorého výroba si vyžaduje nadštandardnú zručnosť a čas. Dekantér, ktorý navrhol galský kreatívny vizionár Fabien Baron, bol jedným z najnáročnejších, s akým sa skutoční majstri umenia v Lalique stretli. Súčasné, ale klasické. M Black posúva hranice kreativity a remeselného spracovania. Predstavuje oddanosť majstrovstvu a neochvejnú dôveru v toto unikátne remeslo.

Whisky prirodzenej zlatej farby. Jej vôňu charakterizujú ovocné arómy – svieže jablko, hruška a citrusy. Tie sa v kombinácii so sladkými datľami rozvíjajú do svetlej jemnej rašeliny. V chuti dominujú kandizované pomaranče, broskyne, figy s medom v kombinácii so sultánkami (druh hrozienok) a dekadentná tmavá čokoláda meniaca sa na hrejivú rašelinu a korenistý zázvor. Záver je dlhý, plný rašelinového dymu a sladkých hrozienok.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí The Macallan M Black Lalique – 2022 Annual Release 46% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za The Macallan M Black Lalique – 2022 Annual Release 46% 0,7L (darčekové balenie kazeta) je 6001.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o The Macallan M Black Lalique – 2022 Annual Release 46% 0,7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. The Macallan M Black Lalique – 2022 Annual Release 46% 0,7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010314310936.

Produkt The Macallan M Black Lalique – 2022 Annual Release 46% 0,7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Glenfiddich 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Bushmills Sherry Cask The Steamship Collection, GIFT, Jack Daniel´s Single Barrel – Barrel Strenght 64.5% 0.7L (kartón), Jameson Single Pot Still Five Oak Cask Release 46% 0,7L (čistá fľaša)

Whisky darčekové balenie - Whisky darčekové balenie je dokonalým darčekom pre každého, kto si váži kvalitného alkoholu. Toto balenie obsahuje exkluzívnu fľašu whisky v krásnom dizajne, ktorá určite poteší každého milovníka tohto nápoja. Darčekové balenie je tiež skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý darček pre svojich blízkych, priateľov alebo obchodných partnerov. Vyberte si… Podobné produkty: Kavalan Solist Oloroso Sherry Cask 54% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Cardhu 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Kilchoman Machir Bay 46% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Bushmills The Original 40% 1.0L (darčekové balenie s 1 pohárom)