The Ardmore 12YO Port Wood Finish 46% 0,7L (tuba)

62,90 

Katalógové číslo: 5010019637956 Kategórie: ,

Popis

Unikátny 12-ročný ,,single-malt“, vyrábaný bez filtrácie za studena, sa vyrába pomocou rovnakých tradičných destilačných metód už 100 rokov.

nJedinečné a prémiové vyjadrenie, ktoré dozrieva v dvoch druhoch sudov – v sudoch z amerického bieleho dubu po ,,bourbone“ a v európskych dubových sudoch po portskom víne. Výsledkom je whisky, ktorá je ľahká a sladká s rovnováhou ovocných a dymových tónov.

nMá rubínovo zlatú farbu. Počiatočná vôňa je plná náznakov jahôd a letného ovocia s nádychom korenia. Základom sú tóny pripáleného pomaranča a škorice. Po chvíli sa bohaté ovocné arómy červeného jablka a brusníc zintenzívňujú a sú sprevádzané sladkými medovými a jemnými korenistými drevitými tónmi. V chuti cítiť sladké červené jablko a med s najjemnejším nádychom dymu z dreveného uhlia. Príjemne dlhotrvajúci záver je veľmi hladký a suchý.
n

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí The Ardmore 12YO Port Wood Finish 46% 0,7L (tuba)

Cena za The Ardmore 12YO Port Wood Finish 46% 0,7L (tuba) je 62.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o The Ardmore 12YO Port Wood Finish 46% 0,7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. The Ardmore 12YO Port Wood Finish 46% 0,7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5010019637956.

Produkt The Ardmore 12YO Port Wood Finish 46% 0,7L (tuba) nájdete v kategórii

12 ročná whisky - 12 ročná whisky je luxusný alkohol, ktorý sa vyznačuje hlbokou zlatou farbou a jemnou chuťou. Tento druh whisky sa vyrába z obilných zŕn a dozrieva v drevených sudoch po dobu 12 rokov. Výsledkom je vôňa vanilky, korenia a ovocia, ktorá sa prelína s bohatým drevitým tónom. 12 ročná whisky je… Podobné produkty: An Cnoc 12YO 40% 0,7L (tuba), Johnnie Walker 12YO Black Label 40% 0.7L (čistá fľaša), Caol Ila 12YO 43% 0,7l (kartón), Glenlivet 12YO First Fill 40% 0,7l (kartón)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Finlaggan Sherry Finish 46% 0,7l (kartón), Ballantine’s Finest 40% 0,7L (darčekové balenie s 1 pohárom), Cardhu Amber Rock 40% 0.7L (kartón), Bruichladdich Classic Laddie 50% 0,7l (darčekové balenie s 2 pohármi)