Ledaig 10 YO 46,3% 0,7l (kartón)

43,45 

Katalógové číslo: 5029704217434 Kategória: ,
Výrobca: Tobermory

Popis

Ledaig 10-ročná single malt (sólo sladová) whisky sa destiluje v Tobermory Distillery v západnej oblasti Škótska. Otvorením fľaše akoby ste rozbalili kyticu – aj z jedného metra zacítite pikantnú vôňu sírnatej rašeliny, medu, marcipánu, orieškov, trošky citrusov a morskej soli. Chuť si naplno vychutnáte až po 3 – 4 dúškoch, rastie a rozvíja sa. Zmysly prebúdza štipľavosť sírnatej rašeliny, zmiešaná v úplnej harmónii s jódom, tmavým cukrom, medom, marcipánom a škoricou… presne, ako predpovedal nos. Doznieva v krásnom teple suchého táboráku.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Ledaig 10 YO 46,3% 0,7l (kartón)

Cena za Ledaig 10 YO 46,3% 0,7l (kartón) je 43.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Ledaig 10 YO 46,3% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Ledaig 10 YO 46,3% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5029704217434.

Produkt Ledaig 10 YO 46,3% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Skotská whisky - Skotská whisky je jedným z najslávnejších alkoholov na svete. Táto lahodná tekutina sa vyrába v Škótsku už stáročia a jej kvalita a chuť sú nezameniteľné. Skotská whisky sa vyrába z obilných zŕn a jej chuť a aroma sa výrazne líšia podľa regiónu, odkiaľ pochádza. Táto ikona Škótska je obľúbená medzi… Podobné produkty: Glen Moray Elgin Classic Sherry Cask Finish 40% 0,7L (kartón), Old Pulteney 15YO 46% 0,7L (kartón), Chivas Regal 13 Y.O. Sherry Cask, GIFT, Ballantine´s 40% 0,7l (holá fľaša)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Bushmills Sherry Cask THE STEAMSHIP COLLECTION 40% 1L (tuba), Loch Lomond Single Grain, GIFT, Johnnie Walker Black Label 40% 1,0L (kartón), Nikka Coffey Malt 45% 0,7l (kartón)