Kilbeggan 40% 0,7l (holá fľaša)

17,30 

Katalógové číslo: 5099357003609 Kategória: ,
Výrobca: Kilbeggan

Popis

Kilbeggan, írska whisky, ktorá pripomína Írov – je uvoľnená a priamočiará, ale má svoj vlastný štýl. Najlepšie obilné a sladové whisky sú starostlivo zmixované, aby vytvorili jemnú sladkú chuť a nádherný sladový záver tejto whisky.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kilbeggan 40% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Kilbeggan 40% 0,7l (holá fľaša) je 17.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kilbeggan 40% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kilbeggan 40% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5099357003609.

Produkt Kilbeggan 40% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Irská whiskey (whisky) - Irská whiskey je známa svojou jemnou chuťou a príjemným záverom, ktorý sa vyznačuje ovocnými tónmi. Výber zahŕňa tradičné druhy whiskey ako napríklad Jameson, Bushmills, Tullamore Dew, Connemara, ale aj exkluzívne druhy, ktoré sú vyrobené v limitovanom množstve a majú špeciálnu chuťovú notu. Podobné produkty: West Cork Calvados Cask, Mini Jameson 40% 0,05l (holá fľaša), Tullamore D.E.W. 40% 0.7L (darčekové balenie s 1 pohárom), Lambay Blended 40% 0.7L (holá fľaša)

Whisky - Široký výber rôznych druhov whisky z celého sveta. Medzi najpopulárnejšie patrí skotská whisky, irská whiskey, bourbon z Ameriky, kanadská whisky a japonská whisky. Každý druh whisky má svoje charakteristické vlastnosti, chuťové tóny a spôsob výroby. Podobné produkty: Isle of Jura 12YO 40% 0,7l (tuba), Hwayo X. Premium 41% 0.5L (tuba), Johnnie Walker Blonde, Tullamore Dew 12YO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta))