Žufánek Orechovka 35% 0,5L (čistá fľaša)

19,45 

Katalógové číslo: 8594053940304 Kategórií:

Popis

Najúčinnejší a najznámejší žalúdočný likér nielen na Slovácku. Vyrába sa dlhou maceráciou nezrelých orechov spoločne s deviatimi bylinami a korením. Nápoj sa získava vylúhovaním nezrelých plodov vlašského orecha s prísadou deviatich korenín a bylín vo veľmi jemnom liehu. Prírodnú horkosť dolaďuje jemné dosladenie, takže zrením získava likér vyváženú chuť s korenisto-orechovým nádychom.

Rovnako ako všetky produkty Žufánek, aj Orechovka je 100% prírodná a je úplne závislá na úrode a kvalite orechov z daného roka. Jednotlivé ročníky sa môžu líšiť v intenzite orechovej chuti a vône. Ako tvrdia výrobcovia: ,,Základ vychádza z postupov výroby orechovky, ktorú vyrábala prababička našej babičky, známa to bylinkárka a ľudový liečiteľ.“

Konzumácia orechov má protizápalové vlastnosti, ktoré sa prejavujú hlavne pri srdcových a cievnych chorobách. Pomáhajú regulovať krvný tlak a udržiavať nízku hladinu cholesterolu. Majú antioxidačné účinky, pôsobia proti astme a posilňujú črevá.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Žufánek Orechovka 35% 0,5L (čistá fľaša)

Cena za Žufánek Orechovka 35% 0,5L (čistá fľaša) je 19.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Žufánek Orechovka 35% 0,5L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Žufánek Orechovka 35% 0,5L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594053940304.

Produkt Žufánek Orechovka 35% 0,5L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Mini Jägermeister 35% 0,04l (holá fľaša), Bentianna Liqueur 38% 0,7L (čistá fľaša), Jim Beam Apple 32.5% 0.7L (holá fľaša), Campari Bitter 25% 0,7L (holá fľaša)