Tatratea Forest Fruit 62% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohárikmi)

23,40 

Katalógové číslo: 8588004169647 Kategórie: ,

Popis

Prírodný, originálny, čajovo-bylinný likér tvorený vyváženým pomerom liehu, extraktov z bylín, čierneho čaju, ovocných výťažkov a destilátov, cukru a vody. Je obohatený o extrakty z lahodných lesných plodov – čučoriedok, černíc a lesných jahôd. Svojím zložením dodávajú nápoju jedinečný nádych a chuť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Tatratea Forest Fruit 62% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohárikmi)

Cena za Tatratea Forest Fruit 62% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohárikmi) je 23.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Tatratea Forest Fruit 62% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohárikmi) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Tatratea Forest Fruit 62% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohárikmi) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588004169647.

Produkt Tatratea Forest Fruit 62% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohárikmi) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: St. Germain Elderflower 20% 0,7l (holá fľaša), Metaxa Honey 30% 0,7L (holá fľaša), The Bitter Truth EXR 30% 0,5l (holá fľaša), Barsol Pisco Mosto Verde Quebranta

Tatranský čaj darčekové balenie - Ak hľadáte originálny darček pre milovníka čaju, Tatranský čaj darčekové balenie je tou správnou voľbou! Tento čaj pochádza z najvyšších vrchov našich Tatier a je plný úžasných chuťových zážitkov. Balenie obsahuje rôzne druhy čaju, ktoré sa perfektne hodí na chladné zimné dni alebo dobre padne aj počas relaxačného večera. Darujte… Podobné produkty: Tatratea Forest Fruit 62% 0,7l (holá fľaša), Tatratea Mini Set I. 22% – 72% 0,24L (set), Tatratea Peach Tea 42% 0.7l (holá fľaša), Karloff Tatratea Vianočný kalendár, GIFT