A.H. Riise Caramel Cream Liquer 17% 0,7l (holá fľaša)

16,85 

Katalógové číslo: 5712421013105 Kategória:

Popis

Karamelový likér, ktorého základom je A. H. Riise X.O. Reserve Single Barrel rum. Zakončený je čerstvou smotanou, karamelom a skutočnou morskou soľou. Výsledkom je harmonizujúca sladko slaná chuť likéru, ktorá je ideálnym spoločníkom k múčniku, či káve.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí A.H. Riise Caramel Cream Liquer 17% 0,7l (holá fľaša)

Cena za A.H. Riise Caramel Cream Liquer 17% 0,7l (holá fľaša) je 16.85 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o A.H. Riise Caramel Cream Liquer 17% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. A.H. Riise Caramel Cream Liquer 17% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5712421013105.

Produkt A.H. Riise Caramel Cream Liquer 17% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: The King’s Ginger 29,9% 0,5L (čistá fľaša), Bols Mango 17% 0,7l (holá fľaša), Legendario Elixir de Cuba + 2 poháre 34% 0,7l (darčekové balenie 2 poháre), The Bitter Truth Old Aroma 39% 0,2l (holá fľaša)