Beach House Gold Spiced 40% 0,7L (holá fľaša)

21,95 

Katalógové číslo: 3760194540467 Kategória:

Popis

Neuveriteľná chuť pochádza z prírodných chutí limetky, mandarínky a zázvoru. Ponúka svieže zaoblené a voňavé tóny s dlhým dokonale štruktúrovaným záverom.

Spočiatku očarí teplá zlatá farba so svetlými medenými odleskami. Komplexná vôňa oplýva arómami krvavého pomaranča, kandizovaného zázvoru, medu a ,,blond tabaku“. Po prevzdušnení sa objavujú elegantné arómy perníka, škoricovej a citrusovej kôry. Chuť je obzvlášť sladká, príjemná a jemne pikantná. Korenie sa postupne spája s chuťou pomaranča a mandarínky.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Beach House Gold Spiced 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Beach House Gold Spiced 40% 0,7L (holá fľaša) je 21.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Beach House Gold Spiced 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Beach House Gold Spiced 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3760194540467.

Produkt Beach House Gold Spiced 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Familia Gin 40% 0,2l (holá fľaša), Jose Cuervo Silver 38% 0,7l (holá fľaša), Kraken Black Spiced 40% 0,7l (holá fľaša), Ricard Pastis 45% 0,7l (holá fľaša)