Tanqueray N°. Ten 47,3% 1,0L (čistá fľaša)

32,95 

Katalógové číslo: 5000281016689 Kategória:

Popis

Tento gin podporuje dedičstvo pôvodnej ,,London Dry“ receptúry. Je destilovaný v malých dávkach so štyrmi originálnymi bylinami. Pridávajú sa celé čerstvé grapefruity, pomaranče, limetky a kvety harmančeka – explózia sviežich citrusov v každom dúšku. Je to jediný gin a jediný biely destilát, ktorý získal miesto v sieni slávy na San Francisco Spirits Awards, čo je pocta, na ktorú sú výrobcovia mimoriadne hrdí.

Vďaka hladkej a lahodnej chuti sa stal nezameniteľným prémiovým Tanqueray ginom. Najlepšie si ho vychutnáte s množstvom ľadu a s tonikom, ozdobený kúskom ružového grapefruitu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Tanqueray N°. Ten 47,3% 1,0L (čistá fľaša)

Cena za Tanqueray N°. Ten 47,3% 1,0L (čistá fľaša) je 32.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Tanqueray N°. Ten 47,3% 1,0L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Tanqueray N°. Ten 47,3% 1,0L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000281016689.

Produkt Tanqueray N°. Ten 47,3% 1,0L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Copperhead 40% 0,5L (holá fľaša), Mini Nordés 40% 0,05L (čistá fľaša), Barrister Pink Gin, Caorunn Gin 41,8% 0,7L (holá fľaša)