Mini Hendrick´s Gin 44% 0,05L (holá fľaša)

5,40 

Katalógové číslo: 8588007138299 Kategória:

Popis

Je plný zvláštnych, no zároveň úžasných esencií ruže a uhorky, ktoré sú delikátne podporované 11 rastlinnými látkami zo štyroch kútov sveta. Botanický podpis tohto ginu pozostáva z kvetov, koreňov, ovocia a semienok – pomarančová kôra, bazový kvet, jalovec, koreň orris, rebríček, citrónová kôra, koreň angeliky, rasca, kubéba, harmanček a semienka koriandru. Táto unikátna zmes vytvára osviežujúci gin s nádherne kvetinovou arómou.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Mini Hendrick´s Gin 44% 0,05L (holá fľaša)

Cena za Mini Hendrick´s Gin 44% 0,05L (holá fľaša) je 5.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Mini Hendrick´s Gin 44% 0,05L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Mini Hendrick´s Gin 44% 0,05L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007138299.

Produkt Mini Hendrick´s Gin 44% 0,05L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: No.3 London Dry Gin 46% 0,7l (holá fľaša), Mermaid Pink Gin, Citadelle Gin Original, Hendrick’s Neptunia 43,4% 0,7L (čistá fľaša)