Takamaka Zepis Kreol

29,90 

Katalógové číslo: 6091319490013 Kategória:
Výrobca: TAKAMAKA

Popis

Takamaka Zepis Kreol

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Takamaka Zepis Kreol

Cena za Takamaka Zepis Kreol je 29.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Takamaka Zepis Kreol dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Takamaka Zepis Kreol – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 6091319490013.

Produkt Takamaka Zepis Kreol nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Relicario Supremo 40% 0,7L (tuba), Dictador Jerarquia 1981 Sherry Cask 42% 0,7L (kartón), Arhumatic Mara des Bois, Blue Mauritius Gold 40% 0,7l (holá fľaša)