Malecon 3 Y.O.

18,20 

Katalógové číslo: 8009366295671 Kategórií:
Výrobca: MALECON

Popis

Malecon 3 Y.O.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Malecon 3 Y.O.

Cena za Malecon 3 Y.O. je 18.2 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Malecon 3 Y.O. dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Malecon 3 Y.O. – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8009366295671.

Produkt Malecon 3 Y.O. nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Malecon Esplendida 1976 Crystal Vase, GIFT, Presidente Marti Solera 19 40% 0,7l (kartón), Angostura Cask Collection No.1 40% 0,7L (tuba), Opthimus Magna Cum Laude Solera 21 38% 0,7l (kartón)