Spirited Union Organic Coconut 38% 0,7L (čistá fľaša)

20,60 

Katalógové číslo: 8720299046368 Kategória:

Popis

Aby rozvinuli tropické chute v belizskom rume, spojili ho so sušenými bio kokosovými vločkami. Sú opečené, aby vytvorili jemne orieškovú sladkú a krémovú chuť. Pre bohatú textúru a dobre zaoblený pocit v ústach rum zmiešali organickou kokosovou vodou. Keď je kokos opečený, má hlbšiu chuť, drevitú s nádychom vanilky. Preto pridali dotyk madagaskarskej vanilky, aby vytvorili harmóniu medzi týmito lahodnými chuťami. Aby dodali dávku orieškov, pridali do rumu surové peruánske kakao. Jeho nespracované arómy vytvárajú krásny komplexný záver.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Spirited Union Organic Coconut 38% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Spirited Union Organic Coconut 38% 0,7L (čistá fľaša) je 20.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Spirited Union Organic Coconut 38% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Spirited Union Organic Coconut 38% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8720299046368.

Produkt Spirited Union Organic Coconut 38% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Don Papa Baroko 40% 0.7L (tuba), A.H. Riise XO Reserve 40% 0,7l (kartón), Dead Man´s Fingers Hazelnut 37.5% 0.7L (holá fľaša), Captain Morgan Private Stock 40% 1,0L (holá fľaša)