Kraken Black Spiced Keramická fľaša čierna 40% 0,7L (holá fľaša)

50,50 

Katalógové číslo: 811538013710 Kategória:
Výrobca: Proximo Spirits

Popis

Kraken je importovaný z Karibiku a zmiešaný s tajným korením. The Kraken, pomenovaný pre morské zviera mýtov a legiend, je odvážny, bohatý, čierny a hladký. Najväčšiu zásielku čierneho tohoto nápoja z Karibiku údajne zlikvidoval The Kraken. Bol pomenovaný na jeho počesť, pretože bol rovnako temný a záhadný ako atrament šelmy. Kraken je umiestnený v replike viktoriánskeho flakónu, ktorý umožňoval zavesenie fľaše na palubné lode, aby sa nemohla váľať a prísť ublížiť. 


Teraz v limitovanej edícii v keramickej fľaši

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kraken Black Spiced Keramická fľaša čierna 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Kraken Black Spiced Keramická fľaša čierna 40% 0,7L (holá fľaša) je 50.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kraken Black Spiced Keramická fľaša čierna 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kraken Black Spiced Keramická fľaša čierna 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 811538013710.

Produkt Kraken Black Spiced Keramická fľaša čierna 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Dead Man´s Fingers Mango 37.5% 0.7L (holá fľaša), Naga Java Reserve 40% 0.7L (darčekové balenie s 1 pohárom), Kraken Black Spiced Keramická fľaša biela 40% 0,7L (holá fľaša), Detesk Slivka 40% 0,5l (darčekové balenie strom života)