Legenda Fernet Citrus 27% 0,7L (darčekové balenie s pohárom)

16,35 

Katalógové číslo: 8588007530970 Kategórií:

Popis

Prvý Fernet vytvorili mnísi v Taliansku už v 18. storočí. Na území bývalého Československa získal veľkú obľubu a je zákazníkmi oceňovaný dodnes. Fernet Citrus Legenda je výsledkom umu a skúseností majstrov destilatérov, ktorí používajú unikátnu bylinnú receptúru s prírodnými arómami citrónu a limetky, vyrábajú ju ručne a v maximálnej kvalite. Fernet Citrus Legenda je jemný a lahodný, plný bylín a jemnej citrusovej chuti v jedinečnej symbióze. 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Legenda Fernet Citrus 27% 0,7L (darčekové balenie s pohárom)

Cena za Legenda Fernet Citrus 27% 0,7L (darčekové balenie s pohárom) je 16.35 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Legenda Fernet Citrus 27% 0,7L (darčekové balenie s pohárom) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Legenda Fernet Citrus 27% 0,7L (darčekové balenie s pohárom) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588007530970.

Produkt Legenda Fernet Citrus 27% 0,7L (darčekové balenie s pohárom) nájdete v kategórii

Ostatné liehoviny - Podobné produkty: Campari Bitter 25% 1l (holá fľaša), Godet Antarctica 40% 0.5L (čistá fľaša), Belmont Estate Gold Coconut 40% 1l (holá fľaša), The Pink Pigeon Original 37.5% 0.7L (čistá fľaša)