Žufánek Bohemian Gin

42,90 

Katalógové číslo: 8595669812108 Kategórií:
Výrobca: ŽUFÁNEK

Popis

Žufánek Bohemian Gin

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Žufánek Bohemian Gin

Cena za Žufánek Bohemian Gin je 42.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Žufánek Bohemian Gin dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Žufánek Bohemian Gin – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8595669812108.

Produkt Žufánek Bohemian Gin nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Parson Gin Cosy, Albert Michler Gin Crimson 44% 0.7L (čistá fľaša), Barrister Orange Gin, Drinks by the Dram Premium Gin Advent Calendar 2021, GIFT