Serum Gorgas Gran Reserva 40% 0,7L (holá fľaša)

29,95 

Katalógové číslo: 8595676600033 Kategória:
Výrobca: Kratochvílovci

Popis

Rum s pikantnou vôňou s tónmi marcipánu, náznakmi medu, pomarančovej kôry a duba. Chuť je plná, mäkká a okrúhla. S výraznými tónmi ovocia a korenia. Záver je suchý, elegantný a dlhý.

Ocenenia
Bronzová medaila – IWSC 2018, Londýn

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Serum Gorgas Gran Reserva 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Serum Gorgas Gran Reserva 40% 0,7L (holá fľaša) je 29.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Serum Gorgas Gran Reserva 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Serum Gorgas Gran Reserva 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8595676600033.

Produkt Serum Gorgas Gran Reserva 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Matusalem Platino 40% 0,7l (holá fľaša), Matusalem Solera 15 Gran Reserva 40% 0,7l (kartón), Barceló Imperial 40 Aniversario 43% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Plantation XO 20th Anniversary MAXI