Privateer New England White Rum

46,00 

Katalógové číslo: 854646003150 Kategória: ,
Výrobca: PRIVATEER

Popis

Privateer New England White Rum

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Privateer New England White Rum

Cena za Privateer New England White Rum je 46 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Privateer New England White Rum dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Privateer New England White Rum – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 854646003150.

Produkt Privateer New England White Rum nájdete v kategórii

Biely rum - Biely rum je obľúbený pre svoju univerzálnosť a schopnosť zmiešať sa s rôznymi druhmi nápojov a prísad, čím sa vytvárajú chutné a osviežujúce koktaily. V našej kategórii biely rum sa môžete tešiť na vysokú kvalitu, široký výber a priaznivé ceny, ktoré zaručujú, že si každý nájde niečo pre seba. Podobné produkty: Captain Morgan White 37,5% 1,0L (holá fľaša), S.B.S Origin Dominican Republic Aroma Grande, The Duppy Share White, Bacardi Carta Blanca 37,5% 1l (holá fľaša)

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: New Grove 15YO Belle Vue Vintage 2005 45% 0.7L (tuba), Appleton Estate 30 MINI by Dramroom, Kuna Belize Aged Ron 40% 0,7L (kartón), Dictador Jerarquia 1981 Bourbon Cask 43% 0,7L (kartón)