Kirk and Sweeney Reserva 40% 0,7L (holá fľaša)

42,80 

Katalógové číslo: 856442005086 Kategória:

Popis

Tento sýto mahagónový rum má sladkú arómu medu so zemitými podtónmi cukrovej trstiny, nádych vanilky, praženého duba, karamelu a sušeného ovocia. V chuti spočiatku cítiť sladkasté nektárové tóny vedúce k jemným vanilkovým arómam meniace sa na ťažšie a hlbšie drevité arómy. Výrazné, zrelé a sladké vanilkové tóny vytvárajú hladký, dlhý a luxusný záver.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Kirk and Sweeney Reserva 40% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Kirk and Sweeney Reserva 40% 0,7L (holá fľaša) je 42.8 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Kirk and Sweeney Reserva 40% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Kirk and Sweeney Reserva 40% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 856442005086.

Produkt Kirk and Sweeney Reserva 40% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Millonario XO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), The Colours of Rum Edition No. 16, Barbados Foursquare 2006, GIFT, Worthy Park Oloroso 2013 MINI by Dramroom, Dictador 1976 Generations en Lalique 43% 0,7L (darčekové balenie kazeta)