Albert Michler Old Bert Kingston

19,90 

Katalógové číslo: 0742832209885 Kategória:
Výrobca: ALBERT MICHLER

Popis

Albert Michler Old Bert Kingston

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Albert Michler Old Bert Kingston

Cena za Albert Michler Old Bert Kingston je 19.9 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Albert Michler Old Bert Kingston dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Albert Michler Old Bert Kingston – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 0742832209885.

Produkt Albert Michler Old Bert Kingston nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Old Pascas Dark Rum 37,5% 0,7l (holá fľaša), Sérum Puente Centenario Vintage 2005 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta), Dos Maderas Selección 42% 0.7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Ron Cristóbal Santa Maria Vintage 2009, GIFT