Schlumberger Sparkling Brut 12% 0.75L (kartón)

19,95 

Katalógové číslo: 9005702003640 Kategória:

Popis

Zmes Rizlingu vlašského, Chardonnay a Pinot Blanc očarí ľahkou sviežosťou a živým charakterom.

Šumivé víno nádhernej svetložltej farby. Jeho intenzívna svieža vôňa prekypuje ovocnými arómami. Komplexná a elegantná chuť je vyvážená a harmonická, cítiť v nej krémové kvasnicové tóny.

Je vhodné k ľahkým predjedlám, rybám, bielemu mäsu a nie príliš sladkým dezertom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Schlumberger Sparkling Brut 12% 0.75L (kartón)

Cena za Schlumberger Sparkling Brut 12% 0.75L (kartón) je 19.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Schlumberger Sparkling Brut 12% 0.75L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Schlumberger Sparkling Brut 12% 0.75L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 9005702003640.

Produkt Schlumberger Sparkling Brut 12% 0.75L (kartón) nájdete v kategórii

Šumivé vína - Šumivé vína sú osviežujúcim a elegantným spôsobom, ako si vychutnať alkohol. Ich bublinky vám prinesú okamžitú radosť a chuť, ktorá vám zostane na jazyku ešte dlho po poslednom dúšku. Od suchých až po sladké, šumivé vína ponúkajú širokú paletu chutí, ktoré sa hodia k rôznym príležitostiam - od romantických večierkov… Podobné produkty: Ferrari Brut 12.5% 0.75L (kartón), Moët & Chandon Ice Impérial Rosé Demi-Sec Champagne 12% 0,75L (čistá fľaša), Hubert Club Polosladké 12,5% 0,75L (čistá fľaša), Hamsik D.O.C. Prosecco 11% 0,75L (holá fľaša)