Österreich Gold 23k zlato, suché 9,5% 1,5l (kartón)

Katalógové číslo: a64d378928d1 Kategórie: ,
Výrobca: Karl Infuhr KG

Popis

Tento jedinečný ochutený nápoj na báze vína obsahuje 23 karátové zlaté listy, často je hovorovo označovaný aj ako „Goldsekt“. Ak je fľaša otočená hore nohami, v nápoji začína šumivý zlatý dážď. Táto vzácnosť medzi prestížnymi odrodami pozostáva z rakúskeho Zweigeltu.
n
n Osterreich Gold má zlatú priehľadnú farbu. Vôňa je jemne aromatická s ľahkými tónmi ovocia. Je ideálnym darčekom pre kultivovaného spotrebiteľa a korunuje vašu špeciálnu príležitosť zlatou korunou. S obsahom alkoholu 9,5% obj. Je ideálnym darčekom pre oslavy a udalosti alebo jednoducho pre krásne chvíle v každodennom živote.
n
n Zlato sa môže konzumovať bez toho, aby to ovplyvnilo vaše zdravie.
n
n Balené v darčekovej krabičke.
n  

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Österreich Gold 23k zlato, suché 9,5% 1,5l (kartón)

Cena za Österreich Gold 23k zlato, suché 9,5% 1,5l (kartón) je EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Österreich Gold 23k zlato, suché 9,5% 1,5l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Österreich Gold 23k zlato, suché 9,5% 1,5l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód a64d378928d1.

Produkt Österreich Gold 23k zlato, suché 9,5% 1,5l (kartón) nájdete v kategórii

Šumivé vína - Šumivé vína sú osviežujúcim a elegantným spôsobom, ako si vychutnať alkohol. Ich bublinky vám prinesú okamžitú radosť a chuť, ktorá vám zostane na jazyku ešte dlho po poslednom dúšku. Od suchých až po sladké, šumivé vína ponúkajú širokú paletu chutí, ktoré sa hodia k rôznym príležitostiam - od romantických večierkov… Podobné produkty: Luc Belaire Rare Rose 12,5% 0,75L (kartón), Chateau Rúbaň Sekt Cuvée, Hubert Club Polosladké 12,5% 0,75L (čistá fľaša), Perrier ~ Jouët Belle Epoque Brut 2014 Limited Edition by Mischer’Traxler 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta)

Víno darčekové balenie - Darujte svojim najbližším skvelý zážitok s vínom v krásnom darčekovom balení. Užite si spoločnú chvíľu pri ochutnávaní výnimočných chutí a vôní. Víno darčekové balenie je perfektným darčekom pre každého, kto ocení kvalitné víno a zároveň krásne balenie. Rozveselite svojich blízkych a urobte im radosť s touto luxusnou lahôdkou. Podobné produkty: Moët & Chandon Impérial Brut Champagne 12% 3,0L (darčekové balenie kazeta), Österreich Gold 23k zlato, suché 9,5% 0,75l (kartón), Perrier ~ Jouët Belle Epoque Rosé Brut 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta), Moët & Chandon Ice Impérial Demi-Sec 12% 0,75L (darčekové balenie s 2 pohármi)