Hubert Grand Blanc Medium Dry 12,5% 0,75L (čistá fľaša)

6,25 

Katalógové číslo: 8586015324079 Kategórií:

Popis

Fľaša zahalená do zlatých farieb ukrýva v sebe lahodný sekt rovnakej luxusnej farby. Elegantný a štýlový nápoj, ktorý z každodennej chvíle urobí jedinečný zážitok v kruhu najbližších. Vhodný je preto tak na malé stretnutia s kamarátkami, ako aj na veľké oslavy či svadby.

Jeho špecifická chuť sa vyznačuje ovocným až citrusovým závanom, ktorý zvýrazní dlhotrvajúce perlenie. Výborne chutí ku zrejúcim syrom, prípadne k údenému hydinovému mäsu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Hubert Grand Blanc Medium Dry 12,5% 0,75L (čistá fľaša)

Cena za Hubert Grand Blanc Medium Dry 12,5% 0,75L (čistá fľaša) je 6.25 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Hubert Grand Blanc Medium Dry 12,5% 0,75L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Hubert Grand Blanc Medium Dry 12,5% 0,75L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8586015324079.

Produkt Hubert Grand Blanc Medium Dry 12,5% 0,75L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Šumivé vína - Šumivé vína sú osviežujúcim a elegantným spôsobom, ako si vychutnať alkohol. Ich bublinky vám prinesú okamžitú radosť a chuť, ktorá vám zostane na jazyku ešte dlho po poslednom dúšku. Od suchých až po sladké, šumivé vína ponúkajú širokú paletu chutí, ktoré sa hodia k rôznym príležitostiam - od romantických večierkov… Podobné produkty: Perrier ~ Jouët Belle Epoque Rosé Brut 12,5% 0,75L (darčekové balenie kazeta), Il MioGusto Limonsecco 5.5% 0,75L (čistá fľaša), Armand de Brignac Gold Brut 12,5% 0,75L (plátené vrecúško), Tajna Pinot Noir rosé extra dry 2020