Sarajishvili VSOP Black Special Edition 40% 0.7L (kartón)

32,45 

Katalógové číslo: 4860018007905 Kategória:

Popis

Kombinácia destilátov z vybraných gruzínskych odrôd hrozna je ,,chránená“ v pivnici N8. V pivnici nad zemou, kde je nízka vlhkosť a teplo, čo zapríčiňuje intenzívny proces zrenia. Vzniká tak vzácna aróma plná tónov sušeného ovocia, čiernej slivky, škorice a vanilky. Harmonické spojenie ostrých a jemných chutí v elegantnej čiernej fľaši (aj preto Sarajishvili VSOP Black). Fľaša čiernej farby chráni toto ušľachtilé brandy pred lúčmi slnka.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Sarajishvili VSOP Black Special Edition 40% 0.7L (kartón)

Cena za Sarajishvili VSOP Black Special Edition 40% 0.7L (kartón) je 32.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Sarajishvili VSOP Black Special Edition 40% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Sarajishvili VSOP Black Special Edition 40% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4860018007905.

Produkt Sarajishvili VSOP Black Special Edition 40% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Pierre de Segonzac RARE 40% 0,2L (kartón), Sarajishvili Trilogy 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Vecchia Romagna Classica 37,2% 0,7L (čistá fľaša), Mini Hardy XO 40% 0,05l (holá fľaša)